[LED] Bijzonder mooie Stalen LED-spot Esféra met 1 RICHTBARE RETRObol. De plafondplaat is ook in het staal. De led-spot is verstelbaar; draaibaar en kantelbaar, zo kunt u zelf bepalen waar het licht naar toe schijnt.
Ook als wandlamp te gebruiken en voorzien van een afgedichte snoeruitgang.
Montage:
1. Een klein montagebeugeltje wordt op het lichtpunt bevestigd. Dit beugeltje is afgestemd op de Nederlandse aansluitpunten.
2. De bedrading wordt op het kroonsteentje aangesloten.
3. De lamp wordt op het beugeltje geschroefd.
Geleverd met:
Nieuwe LED GU10 spotlamp van Zoxx met Samsung led. Lichtkleur warmwit 2700K. De lichtopbrengst van de 4 Watt LED-lamp is vergelijkbaar met een 35 Watt halogeenspot. 350 Lumen. Dimbaar.
Kenmerken:
Voorzien van consumentvriendelijk vervangbare LED en deze led-lampen vallen altijd ruim binnen de spot zodat de led zo min mogelijk zichtbaar is. (zie ook de laatste detailfoto's)
Tevens is deze lamp voorzien van een z.g. diafragmaring in chroom, om inkijk te verminderen.
Materiaal:
Zwaar en dik uitgevoerd staal, afgewerkt met een chromen rand.
Afmetingen:
Hoogte: 18,5cm.
Breedte: 15,5cm.
Diepte: 15,5cm.
Diameter spot: 11,5cm.
Diameter plafondplaat: 9,5cm.
Diameter sierplaat: 10cm.

Laagste prijsgarantie
... onze winkel in Sliedrecht ...







