- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Wandlamp 75655
Botergeel GU10
€ 69,90 Incl. BTW
50+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd zonder lichtbron
Botergele wandlamp met verstelbare knikarm en metalen kap
Deze wandlamp past helemaal bij de trendkleur butter yellow. Combineer lichtgeel met andere kleuren zoals bruin en beige. Ook is geel mooi in combinatie met hout. Deze stijlvolle wandlamp van metaal combineert een speelse, verstelbare knikarm met een strak conisch kapje. Dankzij de GU10 fitting schijnt het licht gericht naar beneden, wat niet alleen mooi oogt, maar ook extra praktisch is, bijvoorbeeld als leeslamp. De knikarm en het volledig draaibare ontwerp maken het makkelijk om het licht precies te richten waar jij dat wilt. Perfect functioneel én een echte blikvanger aan je muur!Voordelen van de yellow butter wandlamp met knikarm
- • Verstelbare knikarm voor flexibel licht
- • GU10 fitting voor gericht en efficiënt licht
- • Volledig draaibaar van links naar rechts
- • Wordt geleverd met snoer, stekker en schakelaar aan het snoer
Moderne wandlamp met metalen kap en knikarm
Deze botergele wandlamp is een perfecte mix van design en functionaliteit. De conische metalen kap geeft een strakke uitstraling, terwijl de knikarm en draaibare muurplaat zorgen voor maximale flexibiliteit. Of je ‘m nu gebruikt als leeslamp naast je bed of als sfeervolle verlichting in de woonkamer, deze lamp past moeiteloos in diverse interieurstijlen.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 56.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 12.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 10.50 cm |
| Breedte | 10.50 cm |
| Hoogte | 9.00 cm |
| Diepte | 10.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.00 cm |
| Breedte | 11.00 cm |
| Muurplaat | |
| Lengte | 2.50 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 12.00 cm |
| Diepte | 2.50 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 180.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Geel |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Schakelaar / sensor | Snoerschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Stekkerdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Met snoer en stekker Zonder lichtbron Zonder pluggen/schroeven (meer info) |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 1.20 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.70 kg |