- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 16128
Champagne kleur - Ingebouwd LED
€ 539,95 Incl. BTW
3 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen / direct afhalen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met lichtdimmer
Luxe Janderin hanglamp in champagnekleur, voorzien van hand sensor
Stijl en technologie komen samen in de Lucide JANDERIN hanglamp. Deze moderne hanglamp in champagnekleur straalt luxe uit en past perfect boven een eettafel of kookeiland.Voordelen champagnekleurige hanglamp
- •Uitgerust met geïntegreerde dimbare LED lampen
- • Kleurtemperatuur instelbaar via handbewegingssensor (2200K-3300K)
- • Deze lamp is in hoogte verstelbaar
- • Vervaardigd uit hoogwaardig aluminium
- • Duurzaam verbruik: 2x16,5W / 230V / Dimbaar
- • Ingebouwd led
Moderne, minimalistische hanglamp in champagnekleur
Dankzij de geïntegreerde LED-lichtbronnen (2x16,5W) kies je moeiteloos de gewenste kleurtemperatuur (2700K,4000K) via een handige hand wave sensor. De lamp is in hoogte verstelbaar vóór installatie en biedt aangenaam, diffuus licht in elke ruimte. Met een lengte van 146,3 cm, een breedte van 8,3 cm en een hoogte van 143,1 cm is JANDERIN zowel functioneel als een echte blikvanger. Ontdek de kracht van slimme bediening en elegant design in jouw interieur. Dit product mag niet op een schakelaar worden aangesloten en kan uitsluitend bediend worden via de bediening op het product zelf.Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 980 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 89 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 33 Watt |
| Rendement | 29.7 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2200 - 3300 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 90 Ra |
| Branduren | 30000 |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 8.50 cm |
| Breedte | 146.00 cm |
| Hoogte maximaal | 143.00 cm |
| Diepte | 8.50 cm |
| Kap | |
| Lengte | 8.50 cm |
| Breedte | 146.00 cm |
| Hoogte | 6.80 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 34.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 8.00 cm |
| Breedte | 35.00 cm |
| Hoogte | 6.30 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 130.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Subcategorie | Tubelights-werkplekverlichting |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Brons |
| Vorm | Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling └ Easy Lift |
| Lichtkleur | Instelbaar / warm tot koud |
| Schakelaar / sensor | Ingebouwd |
| Dimmen | Is dimbaar └ Via sensor |
| Geleverd | Met lichtbron Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes/glazen | 2 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Energielabel (nieuw) | G |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 5.10 kg |
|---|---|
| Artikel | 3.50 kg |