- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 16254
Ingebouwd LED
€ 379,00 Incl. BTW
2 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met lichtbron
Omschrijving
Lucide Premium
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 3700 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 336 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 47 Watt |
| Rendement | 78.72 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
| Branduren | 20000 |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 165.00 cm |
| Breedte | 8.00 cm |
| Hoogte minimaal | 100.00 cm |
| Hoogte maximaal | 220.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 18.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 19.00 cm |
| Breedte | 6.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 180.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer |
| Geleverd | Met lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Energielabel (nieuw) | F |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 4.10 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.70 kg |