- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 70598
Ø 45cm - Showroom 1.09
€ 179,00 Incl. BTW
100+ stuks op voorraad
Levertijd: morgen in huis
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 1.09
- Artikel is niet dimbaar
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Omschrijving
Bijzonder vormgegeven hanglamp! Deze hanglamp heeft de vorm van een tulband. Het opaalkleurige glas van 45 cm is voorzien van drie staaldraden. Deze vormgeving is tijdloos en gemakkelijk toepasbaar in diverse interieurstijlen. De plafondplaat is van staal en mat geschuurd.
BIJZONDERHEID: Een afzonderlijk stroomsnoer is bij deze serie niet nodig; de stroom gaat door de transparante staaldraden. In hoogte verstelbaar.
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Hoogte minimaal | 38.00 cm |
| Hoogte maximaal | 185.00 cm |
| Diameter | 45.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Diameter | 12.00 cm |
| Glas | |
| Hoogte | 25.00 cm |
| Diameter | 45.00 cm |
| Plafondkap | |
| Diameter | 15.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Subcategorie | Videlampen |
| Materiaal | Glas └ Wit opaalglas └ Mat Metaal |
| Kleur | Wit └ Mat |
| Lampfitting | GU10 240V Refl Grote fitting E27 |
| Vorm | Bolvormig Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Niet dimbaar Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 3 |
| Energielabel (oud) | A+ t/m E A+ |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
Gewicht
| Pakket | 5.56 kg |
|---|