- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Onderdeel 75140
Ø 25cm Beige lampenkap - Showroom 0.15 / 1.03 / 2.15
€ 29,90 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 08-04-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.15 / 1.03 / 2.15
Beige linnen lampenkap
Deze luxe lampenkap is gemaakt van beige linnen. De lampenkap heeft een rustieke uitstraling en past mooi in een japandi interieur, landelijke inrichting of een rustieke woonstijl. De beige lampenkap is geschikt voor armaturen met een E27 fitting.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 25.00 cm |
| Breedte | 25.00 cm |
| Hoogte | 16.00 cm |
| Diameter | 25.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 25.00 cm |
| Breedte | 25.00 cm |
| Hoogte | 16.00 cm |
| Diameter | 25.00 cm |
Specificaties
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Kleur | Beige Zand |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
Gewicht
| Pakket | 0.58 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.20 kg |