- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Plafondlamp 75698
Ø 40cm mat beige E27
€ 119,00 Incl. BTW
10+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Grote plafondlamp van beige metaal
Sfeer creëren in huis? Deze beige plafondlamp doet het met gemak. De grote plafondlamp is uitgevoerd in een beige kleur en gemaakt van metaal. Door de fraaie openingen in het armatuur ontstaat een sfeervolle lichtreflectie op het plafond zodra de lamp brandt. Sfeer creëren met gemak dus.Beige plafondlamp van metaal
- • Unieke toevoeging aan interieur
- • Creëert sfeer in huis
- • Is te combineren met andere lampen uit dezelfde serie
Plafonnière van beige metaal
Gebruik een led filament lamp om de lamp af te maken en de lichtreflectie op het plafond te versterken. De lamp kan eenvoudig worden gedimd met een dimmer in de wand. Welke dimmer geschikt is, hangt af van de led lamp die gebruikt wordt. Geen dimmer, wel sfeer? Kies voor een led lamp met drie standen. Je dimt het licht in dat geval met de bestaande schakelaar. Ideaal!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 40.00 cm |
| Breedte | 40.00 cm |
| Hoogte | 26.00 cm |
| Diameter | 40.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 40.00 cm |
| Breedte | 40.00 cm |
| Hoogte | 22.00 cm |
| Diameter | 40.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.50 cm |
| Plafondkap | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder pluggen/schroeven (meer info) |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 2.00 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.20 kg |