- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Railspot 75828
Luxe basisset 150cm - Beige - Showroom 0.56
€ 189,00 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 12-07-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.56
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Lumidora Premium
Luxe railverlichting in het beige
Deze luxe spanningsrail is een fijne basisset als railverlichting in huis. De set is super makkelijk uit te breiden; de mogelijkheden zijn eindeloos! Maar het hoeft natuurlijk niet, want deze basisset is perfect zoals 'ie nu is. De spots van deze luxe set zijn opvallend mooi. Zo zit het scharnier waarmee spot kan worden gekanteld aan de achterkant van in plaats van aan de onderkant van de spot. Dit zorgt voor een superstrakke look. Bovendien is het scharnier heel degelijk, waardoor het kantelen van de spots heel soepel gaat. Ook mooi: elke spot heeft een beige afsluitring aan de voorkant, wat de spot net dat beetje extra geeft. Het zijn de kleine details die zorgen voor de rijke uitstraling van deze spanningsrail.Voordelen railverlichting in het beige
- • Helemaal naar wens samen te stellen
- • De spots zijn verschuifbaar
- • Draaibaar en kantelbaar
- • Rails, verschillende spots en koppelstukken zijn los verkrijgbaar
- • Geschikt voor Philips Hue
Beige spanningsrail zelf samenstellen
De vier spots zijn eenvoudig te verschuiven op de rail die 150 cm lang is. Doordat de spots richtbaar zijn en zo eenvoudig te verschuiven, heb je altijd voldoende licht en precies daar waar het nodig is. Koppel de spot los en schuif 'm zo naar de gewenste plek. Zo kun je een unieke verdeling maken die niet alleen praktisch is, maar ook een speelse uitstraling geeft.Deze spanningsrail is een 1-fase railsysteem en is naar wens samen te stellen. Gebruik deze spotrail als basis en breidt deze verder uit met losse spots en losse rails. De rails zijn verkrijgbaar in twee verschillende lengtes: 93 cm en 143,5 cm.
De railsets worden standaard met een eind aansluiting geleverd
Wil je graag het stroompunt in het midden? Zaag dan de rail doormidden en sluit deze aan op een koppelstuk met de voeding in het midden.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 150.00 cm |
| Hoogte | 14.50 cm |
| Diepte | 6.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 150.00 cm |
| Breedte | 3.50 cm |
| Spot | |
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 6.00 cm |
| Hoogte | 14.50 cm |
| Diameter | 6.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Spots |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Beige Zand |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Rond Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 4 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 4 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.90 kg |
|---|