- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Spot 73497
Metaal & Hout
139,00 € 89,90 Incl. BTW
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
- • Dit artikel is nog wel leverbaar en te bezichtigen in onze outletwinkel.
Industriële spot met hout
Industrieel en landelijk! Deze stoere 3-lichts spot is gemaakt van donkerkleurig metaal en hout. Een prachtige combinatie! De spots zijn draai- en kantelbaar, waardoor het licht precies daar komt waar u het hebben wilt. In de keuken, hal, overloop, slaapkamer, kinderkamer, waar hangt 'm op?Voordelen industriële opbouwspot met hout
- • Unieke toevoeging aan interieur
- • Draai- en kantelbaar
- • Drie lichtpunten
- • Te combineren met andere lampen uit dezelfde serie
Landelijke plafondlamp met hout
Deze landelijke 3-lichts spot heeft twee GU10 fittingen. De spot is eenvoudig te dimmen met een wanddimmer. Of kies voor led lampen met drie standen. U dimt het licht in dat geval in drie stappen met uw bestaande schakelaar. Handig!
- • Dit artikel is nog wel leverbaar en te bezichtigen in onze outletwinkel.
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Breedte minimaal | 43.00 cm |
| Breedte maximaal | 48.00 cm |
| Hoogte minimaal | 15.00 cm |
| Hoogte maximaal | 19.00 cm |
| Diepte minimaal | 11.00 cm |
| Diepte maximaal | 16.00 cm |
| Kap | |
| Breedte | 12.00 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Breedte | 26.00 cm |
| Diepte | 8.00 cm |
| Plafondkap | |
| Breedte | 43.00 cm |
| Hoogte | 3.00 cm |
| Diepte | 11.00 cm |
Specificaties
| Categorie | |
|---|---|
| Materiaal | Hout Metaal Oldmetal (gunmetal) |
| Kleur | Zwart Bruin Oldmetal (gunmetal) |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Rond Vierkant Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 3 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 3 |
| Energielabel (oud) | A+ t/m E |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
Gewicht
| Pakket | 2.00 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.10 kg |