- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Vloerlamp 16200
1.10m hoog Beige stof 2x E27
€ 139,00 Incl. BTW
11 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd zonder lichtbron
Beige vloerlamp in linnenstof voorzien van plissé structuur
Deze vloerlamp straalt rust en eenvoud uit. De stof is uitgevoerd met een subtiele vouwstructuur, wat zorgt voor een verfijnd verticaal lijnenspel en een zachte, ambachtelijke uitstraling. Zowel de kap als de voet zijn in dezelfde crème tint uitgevoerd, waardoor de lamp een harmonieus en ton-sur-ton geheel vormt. Mooi in een hoek van de kamer maar door de slanke vormgeving ook perfect naast een bank of fauteuil!Voordelen van deze vloerlamp:
- • Een zachte, natuurlijke uitstraling door het Japandi design
- • Tijdloos door de zachte, rustige kleurencombinatie
- • Warme, diffuse lichtverspreiding
- • Geschikt voor verschillende interieurstijlen
- • E27-fitting: geschikt voor diverse lichtbronnen.
Beige hoge vloerlamp van stof
Wanneer de lamp brandt, verspreidt het licht zich sfeervol door de geplooide stof. Dit zorgt voor een warme, uitnodigende gloed, ideaal voor naast de bank, in een leeshoek of als stijlvolle toevoeging in de slaapkamer. Dankzij het slanke cilindervormige ontwerp blijft de ruimte luchtig en in balans.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 35.00 cm |
| Breedte | 35.00 cm |
| Hoogte | 110.00 cm |
| Diameter | 35.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 35.00 cm |
| Breedte | 35.00 cm |
| Hoogte | 45.00 cm |
| Diameter | 35.00 cm |
| Voetplaat | |
| Hoogte | 65.00 cm |
| Diameter | 20.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 180.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Vloerlampen |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Kleur | Beige Zand |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Schakelaar / sensor | Voetschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Stekkerdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Met snoer en stekker Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 6.10 kg |
|---|---|
| Artikel | 4.40 kg |