- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Tafellamp 16104
Ingebouwd LED
€ 124,00 Incl. BTW
4 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd met lichtdimmer
Omschrijving
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 0 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 0 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 12 Watt |
| Rendement | 0 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2300 - 4000 Kelvin |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 30.00 cm |
| Breedte | 30.00 cm |
| Hoogte | 45.50 cm |
| Diameter | 30.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 30.00 cm |
| Breedte | 30.00 cm |
| Hoogte | 6.00 cm |
| Diameter | 30.00 cm |
| Voetplaat | |
| Lengte | 10.00 cm |
| Breedte | 10.00 cm |
| Hoogte | 8.00 cm |
| Diameter | 10.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 155.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Beige Zand |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Lichtkleur wit-warmwit |
| Lichtkleur | Instelbaar / warm tot koud |
| Schakelaar / sensor | Ingebouwd |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ Touchdimmer |
| Geheugenfunctie | Dimstand Lichtkleur cct |
| Geleverd | Met lichtbron Met snoer en stekker Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Energielabel (nieuw) | F |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 3.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 3.00 kg |