- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Snel in huis
- Grote eigen voorraad
Tafellamp 16168
Ingebouwd LED
€ 199,00 Incl. BTW
3 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen / direct afhalen
- Snel in huis
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd met lichtdimmer
Omschrijving
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 0 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 0 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 8 Watt |
| Rendement | 0 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 24.00 cm |
| Breedte | 24.00 cm |
| Hoogte | 48.50 cm |
| Kap | |
| Lengte | 24.00 cm |
| Breedte | 24.00 cm |
| Diameter | 24.00 cm |
| Voetplaat | |
| Lengte | 20.00 cm |
| Breedte | 20.00 cm |
| Hoogte | 0.50 cm |
| Diameter | 20.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 165.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Zwart └ Mat Beige |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Schakelaar / sensor | Snoerschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ 3-standendimmer └ Snoerdimmer |
| Geleverd | Met lichtbron Met snoer en stekker Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse III: laagspanning |
Gewicht
| Pakket | 4.20 kg |
|---|---|
| Artikel | 3.10 kg |