- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Snel in huis
- Grote eigen voorraad
Tafellamp 74158
0.56m hoog - Showroom 0.41
59,90 € 29,90 Incl. BTW
10+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Snel in huis
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.41
- Geleverd zonder lichtbron
Zwart / witte driepoot tafellamp met witte, stoffen kap
Deze zwart / witte design tafellamp valt op door de minimalistische en strakke vormgeving. De kap is gemaakt van witte, satijnachtige stof. De stof is zacht, glad en ligt mooi langs elkaar heen gevouwen waardoor een afgesloten armatuur ontstaat. Aan de bovenzijde is een opening gebleven zodat de lichtbundel een functionele uitstraling heeft. Deze lichtgewicht kap rust op een minimalistische frame in mat zwarte kleur.Voordelen 3 poot tafellamp in wit met zwart
- • Minimalistische vormgeving
- • Unieke toevoeging aan elk interieur
- • Geeft mooi difuus licht
- • Is klein en laat zich gemakkelijk plaatsen
- • Dimbaar met met een driestappen lichtbron (excl.)
Witte tafellamp met zwart frame
Het snoer van deze witte vloerlamp is zwart van kleur en voorzien van een schakelaar. De lamp is eenvoudig te dimmen met een led lamp met drie standen. In dat geval 'dim' je het licht in drie stappen met de schakelaar aan het snoer. Heel handig want zo heb je altijd de juiste sfeer in huis!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Hoogte | 56.00 cm |
| Diameter | 28.00 cm |
| Kap | |
| Hoogte | 15.00 cm |
| Diameter | 28.00 cm |
| Voetplaat | |
| Hoogte | 40.00 cm |
| Diameter | 24.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 210.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Subcategorie | Tripod lampen Schemerlampen |
| Materiaal | Stof Metaal |
| Kleur | Zwart └ Mat Wit └ Glans |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Schakelaar / sensor | Snoerschakelaar |
| Dimmen | Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Energielabel (oud) | A+ t/m E |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
Gewicht
| Pakket | 1.30 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.80 kg |