- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Vloerlamp 16220
Ingebouwd LED - Showroom 0.25
€ 199,00 Incl. BTW
1 stuks op voorraad
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.25
Omschrijving
Alleen leverbaar in de winkel.
Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd.
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 130.00 cm |
| Diameter | 18.00 cm |
| Kap | |
| Diameter | 2.20 cm |
| Voetplaat | |
| Diameter | 18.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Vloerlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Leeslampen |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zand |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Schakelaar / sensor | Voetschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ 3-standendimmer |