- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Wandlamp 31770
Zwart - LED+schemersenso IP44 - Inclusief LED - Samengesteld artikel - Showroom 2.79
€ 81,90 Incl. BTW
12 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 2.79
- Samengesteld artikel: bekijk artikelnummers
- Artikel is niet dimbaar
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Moderne zwarte buitenlantaarn met schemerschakelaar
Sfeer in uw tuin? Met deze prachtige muurlamp zit u goed! Zwart, strakke lijnen en mat glas. Het matte glas zorgt voor zacht licht. De buitenlamp voor aan de wand is tijdloos en past bij elke woonstijl. Ideaal voor naast de voordeur, prachtig aan de gevel, schuur of aan de schutting. Deze muurlamp is gemaakt van hoogwaardige materialen en dat is te zien. Stoer en stijlvol!Voordelen zwarte wandlamp met mat glas voor buiten
- • Tijdloos design
- • Wordt geleverd met led lamp met schemersensor
- • Gemaakt van hoogwaardige materialen
Zwarte wandlamp voor buiten met schemerschakelaar
Deze buitenlamp wordt geleverd met een melkglas led lamp om schaduwvorming te voorkomen. De meegeleverde led lamp met schemersensor is te zien op de laatste foto. Zo geniet je altijd van de juiste verlichting op het juiste moment.Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 500 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 45 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 6 Watt |
| Rendement | 83.33 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
| Branduren | 25000 |
Samengesteld artikel:
| Onderdelen | |
|---|---|
| 1 x 74755 | |
| 1 x 828 | |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 10.50 cm |
| Breedte | 17.00 cm |
| Hoogte | 30.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 27.50 cm |
| Breedte | 14.50 cm |
| Glas | |
| Lengte | 8.00 cm |
| Breedte | 11.00 cm |
| Hoogte | 24.00 cm |
| Muurplaat | |
| Lengte | 1.00 cm |
| Breedte | 17.00 cm |
| Hoogte | 30.00 cm |
| Van muur tot voorkant | |
| Diepte | 10.50 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Buitenlampen └ Met schemerschakelaar |
| Materiaal | Glas └ Mat glas Aluminium Metaal |
| Kleur | Zwart └ Mat |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Inclusief led, zelf vervangbaar |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 44 spatwaterdicht |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Schakelaar / sensor | Schemerschakelaar |
| Dimmen | Niet dimbaar |
| Geleverd | Met lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 2.68 kg |
|---|