- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 16140
Ø 50cm - Koffiebruin - Ingebouwd LED
€ 499,00 Incl. BTW
3 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met lichtbron
Omschrijving
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 3600 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 327 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 72 Watt |
| Rendement | 50 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 - 4000 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
| Branduren | 30000 |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 80.00 cm |
| Breedte | 80.00 cm |
| Hoogte | 200.00 cm |
| Diameter | 80.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 80.00 cm |
| Breedte | 80.00 cm |
| Hoogte | 4.50 cm |
| Diameter | 80.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 28.00 cm |
| Breedte | 28.00 cm |
| Hoogte | 5.60 cm |
| Diameter | 28.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 190.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Subcategorie | Tubelights-werkplekverlichting |
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Roest-bruin-brons Bruin |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling Lichtkleur wit-warmwit |
| Lichtkleur | Instelbaar / warm tot koud |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer |
| Geleverd | Met lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Energielabel (nieuw) | G |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 6.10 kg |
|---|---|
| Artikel | 4.50 kg |