- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 75766
120 cm - Easy Lift systeem - Ingebouwd LED
€ 199,00 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met lichtdimmer
Omschrijving
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd. De lamp kan wel met een normale aan/uit schakelaar gebruikt worden.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 2400 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 218 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 24 Watt |
| Rendement | 100 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 - 6500 Kelvin |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 120.00 cm |
| Hoogte maximaal | 195.00 cm |
| Diepte | 6.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 3.00 cm |
| Breedte | 120.00 cm |
| Hoogte | 5.00 cm |
| Diepte | 3.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 54.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 55.00 cm |
| Hoogte | 6.50 cm |
| Diepte | 6.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 185.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Subcategorie | Tubelights-werkplekverlichting |
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Langwerpig Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling └ Easy Lift |
| Lichtkleur | Instelbaar / warm tot koud |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd |
| Geheugenfunctie | Dimstand Lichtkleur cct |
| Geleverd | Met lichtbron Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Met afstandsbediening | Dimmen Instelbare lichtkleur warmte |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 2.80 kg |
|---|---|
| Artikel | 2.00 kg |