- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Inbouwspot 75696
Koffiebruin - GU10 - Showroom 0.59
€ 12,90 Incl. BTW
100+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.59
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Ronde inbouwspot in koffiebruine kleur
Dit is de perfecte basic inbouwspot. We noemen 'm basic door het minimalistische design en door de fijne prijs. Zeker wanneer je van plan bent om meerdere inbouwspots te gaan gebruiken in huis, is deze spot een hele fijne. De inbouwspot is volledig richtbaar - verstelbaar en draaibaar door de gehele spot rond te draaien in de plafondopening. Uniek in deze prijsklasse: de inbouwspot heeft geen zichtbare klemveer. Een klemveer zien we vaak bij goedkope inbouwspots. Het is een ring die de GU10 led lamp vasthoudt en is helaas vaak storend om te zien. Bij deze inbouwspot is dat dus niet het geval. Doordat de spot geen klemveer heeft ziet de spot er hoogwaardig uit. En dat voor een kleine prijs.Voordelen koffiebruine inbouwspot
- • Is richtbaar
- • Heeft geen storende klemveer
- • Is zeer scherp geprijsd
Koffiebruine inbouwspot in het rond
De inbouwspot is gemaakt van staal en heeft een bijzonder mooie afwerking. De inbouwspot wordt in het plafond gemonteerd door 2 klemveren. Schroeven is niet nodig. De GU10 led lamp kan vervangen worden door de hele spot uit het plafond naar beneden te trekken.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 8.50 cm |
| Breedte | 8.50 cm |
| Hoogte | 2.00 cm |
| Diameter | 8.50 cm |
| Spot | |
| Diameter | 5.50 cm |
| Zaagmaat: → maat kan iets afwijken! | |
| Diameter | 7.20 cm |
| Inbouwdiepte vanaf onderkant plafond | |
| Diepte | 6.50 cm |
Specificaties
| Categorie | Inbouwspots |
|---|---|
| Subcategorie | Inbouwlampen └ Inbouw spots |
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Kantelbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Montage | Klemveer voor verlaagd plafond |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 0.14 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.11 kg |