- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Snel in huis
- Grote eigen voorraad
Plafondlamp 75630
Ø 60 cm - Beige - Ingebouwd LED - Showroom 1.38
€ 149,00 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Snel in huis
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 1.38
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met lichtdimmer
Dimbare, grote beige plafondlamp in organische vormgeving
Deze plafondlamp past helemaal in de interieurtrend van dit moment; een organische vorm in een warme, zachte kleur! Niet alleen de vormgeving maken deze lamp een must have. Deze plafondlamp laat zich namelijk zeer eenvoudig dimmen in vier standen met de bestaande schakelaar aan de wand. Je hebt dus geen dimmer nodig! Door de lamp snel aan- en uit te schakelen verandert de lichtsterkte. Ook is deze lamp voorzien van een geheugenfunctie zodat deze altijd aangaat in de laatst gekozen dimstand.Voordelen dimbare led plafonnière
- • Dimmen zonder dimmer
- • Hoge lichtopbrengst
- • Maar liefst 4 verschillende standen: 100%>50%>25%>10%.
- • Gaat aan in de laatst gebruikte stand (geheugenfunctie)
Beige led plafondlamp
Deze plafondlamp is voorzien van ingebouwd led. Led is zeer zuinig in gebruik en staat bekend om zijn lange levensduur. Ondanks dat deze lamp weinig verbruikt heeft hij toch een hoge lichtopbrengst. Dit maakt de lamp zowel duurzaam als functioneel en daardoor geschikt voor vele doeleinden!Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd. De lamp kan wel met een normale aan/uit schakelaar gebruikt worden.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 3000 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 273 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 30 Watt |
| Rendement | 100 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 60.00 cm |
| Breedte | 60.00 cm |
| Hoogte | 5.50 cm |
| Kap | |
| Lengte | 29.00 cm |
| Breedte | 29.00 cm |
| Hoogte | 2.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 14.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Hoogte | 3.50 cm |
| Diameter | 15.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Beige |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ 3-standendimmer └ Via schakelaar Productvideo: dimmen via schakelaar |
| Geheugenfunctie | Dimstand |
| Geleverd | Met lichtbron Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes/glazen | 3 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 3 |
| Energielabel (nieuw) | F |
| Energielabel (oud) | A+ |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 1.70 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.00 kg |