- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Railspot 75814
Luxe mini GU10 spot in beige
€ 39,50 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 12-07-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Lumidora Premium
Losse luxe mini GU10 spot in compleet beige voor spanningsrail
Deze prachtige, strakke spot kan eenvoudig worden toegevoegd aan onze luxe basissets of aan een losse rail die wordt gekoppeld aan een luxe basisset.De rails zijn verkrijgbaar in twee verschillende lengtes: 93 cm en143.5cm
Deze losse spot is opvallend mooi. Het scharnier zit bij deze spot aan de achterkant in plaats van aan de onderkant. Dit zorgt voor een extra strakke look. Bovendien is het scharnier heel degelijk, waardoor kantelen soepel gaat. Ook mooi: elke spot heeft een beige afsluitring aan de voorkant, wat de spot net dat beetje extra geeft. Het zijn de kleine details die zorgen voor de rijke uitstraling van deze mini GU10 railspot.
Plug & play; de mogelijkheden zijn eindeloos!
Accessoire toevoegen?
Verander je stijl in een handomdraai met deze goudkleurige verwisselbare ring.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 4.00 cm |
| Breedte | 4.00 cm |
| Hoogte | 16.00 cm |
| Diameter | 4.00 cm |
| Spot | |
| Lengte | 4.00 cm |
| Breedte | 4.00 cm |
| Hoogte | 11.50 cm |
| Diameter | 4.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Spots |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Beige |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 0.26 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.18 kg |