- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Spot 73453
Geschikt voor led
179,00 € 99,90 Incl. BTW
10+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
Omschrijving
Hi-Tech Studio Straler in de kleur mat wit met G9 aansluitingen.
Deze plafondlamp is voorzien van twee G9 lichtpunten en is dus te gebruiken met vervangbaar led. Zoals u op de detailfoto's kunt zien zijn de spots verstel- en richtbaar en kunnen ze zelfs kantelen binnen hun bevestigingsring; ze kunnen zelfs omhoog worden gericht, zodat het licht indirect van het plafond de ruimte verlicht (Diffuus). Lichttips: Voorwerpen worden met extra nadruk uitgelicht. Bij het uitlichten van donkere voorwerpen wordt de omgeving nagenoeg niet verlicht en bij lichte voorwerpen wordt ook de omgeving van het voorwerp verlicht. Ook in projecten voor vele toepassingen bruikbaar.
Deze lamp wordt geleverd zonder lichtbronnen. Indien gewenst kunt u deze toevoegen tijdens het bestelproces.
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Breedte | 35.00 cm |
| Hoogte | 55.00 cm |
| Diepte | 14.00 cm |
| Kap | |
| Hoogte | 8.00 cm |
| Diameter | 13.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 10.00 cm |
| Plafondkap | |
| Hoogte | 8.00 cm |
| Diameter | 10.50 cm |
Gewicht
| Pakket | 1.70 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.30 kg |