- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Snel in huis
- Grote eigen voorraad
Spot 73576
Geeft opvallend mooi licht - Showroom 0.55
129,00 € 79,90 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen / direct afhalen
- Snel in huis
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.55
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Industriële 2-lichts spot in tijdloos wit
Stoer, tijdloos en van excellente kwaliteit!In tegenstelling tot soortgelijke spots heeft ons ontwerp opvallende verschillen
- • Extra stevig doordat de halve beugel over de gehele spot ligt en vast zit op twee punten in plaats van een enkel punt
- • De beugel zelf is veel dikker en dus veel degelijker
- • Heeft een volledige, solide achterplaat waaraan de spot wordt gemonteerd in plaats van een beugel. Hierdoor ligt de spot mooi strak tegen het plafond en hangt hij steviger
- • Door de volledige achterplaat wordt de spot volledig afgesloten bij het stroompunt
- • Alle zichtbare onderdelen, zoals plafondplaat, fitting en beugel zijn altijd gespoten in dezelfde kleur, dus volledig eenheid rondom
- • Maar liefst leverbaar in 5 trendkleuren
- • Ook leverbaar in meer lichts of enkellichts variant
- • Geeft opvallend mooi licht doordat de beugel nooit voor de lichtbron draait
- • Heeft geen transformator
- • Is kantelbaar en draaibaar
- • Is gemaakt van hoogwaardig materiaal
- • Is eenvoudig te dimmen
Industriële dubbele plafondspot in het wit
Leuk om te weten: Met veel liefde en aandacht hebben we deze spot ontwikkelt om volledig te voldoen aan de wensen van nu. Duurzaam en geschikt voor led, ook dimbaar led, en met behoud van dat mooie lichteffect in een tijdloos design!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte minimaal | 10.00 cm |
| Lengte maximaal | 11.50 cm |
| Breedte | 30.00 cm |
| Hoogte minimaal | 12.00 cm |
| Hoogte maximaal | 17.00 cm |
| Diepte minimaal | 10.00 cm |
| Diepte maximaal | 11.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 9.50 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 10.00 cm |
| Breedte | 30.00 cm |
| Hoogte | 3.50 cm |
| Spot | |
| Lengte | 2.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 12.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen Wandlampen Spots |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit └ Mat └ RAL9003 |
| Lampfitting | G9 240 V |
| Vorm | Rond Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 2 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Energielabel (oud) | A+ t/m E |
Gewicht
| Pakket | 1.20 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.00 kg |