- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Tafellamp 75676
Koffiebruin
€ 39,90 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: morgen in huis
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd zonder lichtbron
Omschrijving
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 20.00 cm |
| Breedte | 20.00 cm |
| Hoogte | 28.00 cm |
| Diameter | 20.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 20.00 cm |
| Breedte | 20.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Diameter | 20.00 cm |
| Voetplaat | |
| Lengte | 13.00 cm |
| Breedte | 13.00 cm |
| Hoogte | 0.50 cm |
| Diameter | 13.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 185.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Lampfitting | Kleine fitting E14 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Schakelaar / sensor | Snoerschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Stekkerdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Met snoer en stekker Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 1.30 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.00 kg |