- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Vloerlamp 31793
Koffiebruin met taupe lampion - Samengesteld artikel
€ 185,00 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 20-06-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Onderdelen zijn wel te bezichtigen: meer info
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met snoer en stekker
- Geleverd zonder lichtbron
Koffiebruine vloerlamp met taupekleurige lampion lampenkap
Een stijlvolle vloerlamp in het koffiebruin met een opvallende lampion lampenkap in taupe kleur. De lampenkap heeft een diameter van 50 cm. Deze taupekleurige lampion lamp zorgt voor fijn en zacht licht. De grote lampion is gemaakt van een mooie taupe stof die transparant is en een streep-structuur heeft. De tulband vorm, de lampion belijning en de mooie stof maken deze lamp lieflijk, zacht en rustiek. De staande schemerlamp heeft een subtiele ronde voet en een slank armatuur.Voordelen vloerlamp met lamion lampenkap
- • Past in ieder interieur
- • Voet past onder vrijwel iedere bank
- • Scherp geprijsd
- • Dimbaar met stekkerdimmer of met de schakelaar in combinatie met een driestappenlamp (excl.)
Bruine staande schemerlamp
De bruine staande lamp heeft een bruin strijkijzersnoer. Aan het snoer zit een ronde, zwarte schakelaar. De lamp is eenvoudig te dimmen met een stekkerdimmer. Of maak het nog eenvoudiger en kies voor een led lamp die in drie stappen wordt gedimd met de schakelaar.Samengesteld artikel:
| Onderdelen | |
|---|---|
| 1 x 74922 | Showroom 1.06 / 1.35 | |
| 1 x 75680 | Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht | |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 50.00 cm |
| Breedte | 50.00 cm |
| Hoogte | 150.00 cm |
| Diameter | 50.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 50.00 cm |
| Breedte | 50.00 cm |
| Hoogte | 25.00 cm |
| Diameter | 50.00 cm |
| Voetplaat | |
| Lengte | 25.00 cm |
| Breedte | 25.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 25.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 210.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Vloerlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Schemerlampen |
| Materiaal | Stof Metaal |
| Kleur | Bruin Taupe |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Schakelaar / sensor | Voetschakelaar |
| Dimmen | Is dimbaar └ Stekkerdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Met snoer en stekker Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 6.3 kg |
|---|