- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Wandlamp 16246
Parelmoer glas - IP44 - Inclusief LED
€ 175,00 Incl. BTW
9 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Wandlamp Tiffany Gatsby outdoor voor zowel binnen als buiten
Sfeervolle Tiffany Buiten wandlamp in sprankelende Franse Art Deco stijl. Het glamoureuze Tiffany model is gemaakt van gebogen paarlemoer glas. Imposant om naar te kijken! Chique, stijlvol en perfect.Voordelen wandlamp met Tiffany glas
- • Bijzonder design geïnspireerd op de Franse art-deco stijl
- • Sfeervol lichteffect door het gebogen paarlemoer glas
- • Geschikt voor zowel binnen als buiten gebruik
- • Inclusief energiezuinige G9 ledlamp
Buitenlamp in stijlvolle art-deco stijl
Deze buitenlamp is meer dan alleen verlichting, het is een stijlvolle toevoeging die je buitenruimte net dat beetje extra geeft. Dankzij het Tiffany glas met subtiel patroon is de lamp eenvoudig te combineren met andere stijlen. Hang hem naast de voordeur, aan de gevel of bij het terras en geniet van een unieke mix van functionaliteit en sfeer. Een moderne klassieker die jarenlang meegaat.Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 0 Lumen ↳ is vergelijkbaar met 0 Watt halogeen |
|---|---|
| Verbruik | 9 Watt |
| Rendement | 0 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 4000 Kelvin |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Breedte | 17.00 cm |
| Hoogte | 32.00 cm |
| Diepte | 10.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 16.50 cm |
| Muurplaat | |
| Breedte | 17.00 cm |
| Hoogte | 32.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Badkamerlampen Buitenlampen |
| Materiaal | Glas └ Wit opaalglas └ Glanzend Metaal |
| Kleur | Zwart └ Mat Wit └ Glans |
| Lampfitting | G9 240 V |
| Vorm | Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Inclusief led, zelf vervangbaar |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 44 spatwaterdicht |
| Lichtkleur | Wit |
| Geleverd | Met lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.90 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.30 kg |