- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Wandlamp 16279
Tiffany-glas IP44 - Inclusief LED
€ 175,00 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 30-05-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Buitenlamp met Tiffany glas
Speels design met een prachtig geometrisch lijnenspel!
Het glas is gekleurd in verschillende tinten oranje en geel. Dit zorgt voor een extra warme en zonnige uitstraling. Een lamp om te koesteren! Geproduceerd met extra aandacht om buiten toe te passen.
Laat de zon bij de ingang van het huis, bij de schuur of schutting altijd schijnen! Ook prachtig om repeterend op te hangen bij een doorgang of blinde muur. Last but not least: De lamp kan ook binnen worden gemonteerd natuurlijk.
Materiaal: Handgemaakt Tiffany-glas (glas-in-lood)
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 550 Lumen ↳ is vergelijkbaar met 69 Watt halogeen |
|---|---|
| Verbruik | 9 Watt |
| Rendement | 61.11 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 4000 Kelvin |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Breedte | 16.00 cm |
| Hoogte | 23.00 cm |
| Diepte | 11.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 13.00 cm |
| Muurplaat | |
| Breedte | 13.50 cm |
| Hoogte | 24.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Badkamerlampen Buitenlampen |
| Materiaal | Glas Metaal |
| Kleur | Zwart └ Mat Wit └ Glans └ Off white Geel Oranje Creme |
| Lampfitting | G9 240 V |
| Lichtbron | Led └ Inclusief led, zelf vervangbaar |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 44 spatwaterdicht |
| Geleverd | Met lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.90 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.35 kg |