- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Wandlamp 30895
Zwart - Led+schemersch.IP54 - Inclusief LED - Samengesteld artikel - Showroom 2.78
€ 49,90 Incl. BTW
niet op voorraad
Levertijd: 21 weken
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 2.78
- Samengesteld artikel: bekijk artikelnummers
- Artikel is niet dimbaar
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Zwarte wandlamp voor buiten met schemersensor
Modern, strak én zeer scherp geprijsd! Deze buitenlamp is mat zwart en wordt aan de onderkant afgesloten door helder glas en heeft een afdichtingsklasse van IP54. Deze buitenlamp ligt dicht tegen de wand of schutting aan. Dat zorgt voor sfeervolle verlichting op de muur of schutting. De lichtbundel ligt wat verder in de kap zodat er geen storende inkijk is. En dat is fijn voor uw ogen.Voordelen GU10 wandlamp in het zwart
- • Schijnt direct naar beneden
- • Wordt geleverd met led lamp met schemersensor
- • Schijnt niet in uw ogen
- • Super scherp geprijsd
Zwarte wandlamp voor buiten met sensor
Deze zwarte buitenlamp heeft een GU10 fitting en wordt geleverd met schemersensor in de led lamp, deze led lamp is te zien op de laatste foto. Zo geniet je altijd van de juiste verlichting op het juiste moment.Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 380 Lumen ↳ is vergelijkbaar met 48 Watt halogeen |
|---|---|
| Verbruik | 4 Watt |
| Rendement | 95 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
Samengesteld artikel:
| Onderdelen | |
|---|---|
| 1 x 73744 | |
| 1 x 829 | |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Breedte | 10.00 cm |
| Hoogte | 9.00 cm |
| Diepte | 11.00 cm |
| Plafondkap | |
| Breedte | 5.50 cm |
| Hoogte | 7.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Breedte | 5.00 cm |
| Hoogte | 7.00 cm |
| Kap | |
| Hoogte | 9.00 cm |
| Diameter | 10.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Buitenlampen └ Met schemerschakelaar └ Tuinverlichting |
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Zwart └ Mat |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Inclusief led, zelf vervangbaar |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 54 spatwaterdicht en beschermd tegen stof |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Schakelaar / sensor | Schemerschakelaar |
| Dimmen | Niet dimbaar |
| Geleverd | Met lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Energielabel (oud) | A+ |
Gewicht
| Pakket | 0.54 kg |
|---|