- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 16160
Beige touw - walnoot E27
€ 129,00 Incl. BTW
7 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Landelijke Japandi hanglamp gemaakt van walnoot hout en beige touw
Artistiek, warm en een tikkeltje eigenzinnig, deze hanglamp is een echte sfeermaker in ieder interieur. Dankzij het unieke lijnenspel van hout, touw en kunststof ontstaat een luchtig maar expressief lichtobject dat zowel overdag als ’s avonds een blikvanger is.Voordelen Japandi hanglamp
- • Natuurlijk materiaal gebruik
- •Kunstzinnig lijnenspel voor een warm schaduweffect
- •In hoogte verstelbaar tot 250 cm – ideaal voor hoge ruimtes
- •Met een driestappen lichtbron (exclusief) dimbaar met de bestaande schakelaar
- •Geschikt boven een eettafel, in de woonkamer, hal of slaapkamer
Beige hanglamp met natuurlijke elementen
Het open ontwerp zorgt voor een speels schaduwspel en laat de lichtbron subtiel door de constructie heen stralen. Ideaal boven een eettafel, in de zithoek of in een hoge hal. Dankzij de in lengte verstelbare pendel tot maar liefst 250 cm is deze hanglamp ook perfect voor ruimtes met hoge plafonds.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 40.00 cm |
| Breedte | 40.00 cm |
| Hoogte maximaal | 295.00 cm |
| Diameter | 40.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 40.00 cm |
| Breedte | 40.00 cm |
| Hoogte | 37.00 cm |
| Diameter | 40.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 250.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Subcategorie | Videlampen |
| Materiaal | Hout └ Donker hout Touw |
| Kleur | Bruin Zand |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 2.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.10 kg |