- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Plafondlamp 16213
Ø 30cm Naturel - touw - Showroom 0.12
€ 69,90 Incl. BTW
4 stuks op voorraad
Levertijd: morgen in huis / direct afhalen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.12
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Landelijke, naturel Japandi plafondlamp gemaakt van licht hout en beige touw
Artistiek, warm en een tikkeltje eigenzinnig, deze plafondlamp is een echte sfeermaker in ieder interieur. Dankzij het unieke lijnenspel van hout, touw en kunststof ontstaat een luchtig maar expressief lichtobject dat zowel overdag als ’s avonds een blikvanger is.Voordelen Japandi plafondlamp
- • Natuurlijk materiaal gebruik
- •Kunstzinnig lijnenspel voor een warm schaduweffect
- •Met een driestappen lichtbron (exclusief) dimbaar met de bestaande schakelaar
- •Geschikt voor vele ruimtes; van hal tot kinderkamer
Beige plafondlamp met natuurlijke elementen
Het open ontwerp zorgt voor een speels schaduwspel en laat de lichtbron subtiel door de constructie heen stralen. Ideaal voor gebruik in vele ruimtes in huis. Het materiaal laat zich goed combineren met vele kleuren en materiaalsoorten.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 30.00 cm |
| Breedte | 30.00 cm |
| Hoogte | 20.00 cm |
| Diameter | 30.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 30.00 cm |
| Breedte | 30.00 cm |
| Hoogte | 14.00 cm |
| Diameter | 30.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Materiaal | Hout └ Licht hout Touw |
| Kleur | Beige Naturel |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.00 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.40 kg |