- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Snel in huis
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 74745
Zwarte details E27 - Showroom 2.12
€ 79,90 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Snel in huis
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 2.12
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Klassieke hanglamp met kristallen en zwarte details
Laat de woonkamer sprankelen met deze mooie hanglamp in vintage stijl. De 'kristallen' breken het licht waardoor het licht je tegemoet sprankelt. Mooi in de hal, in het trapgat, bij de salontafel, in de slaapkamer en ook te gek in een tienerkamer. Of wat denk je van twee of drie lampen boven de eettafel? Samen geven ze een lichtspel waar je uren naar kunt kijken!Voordelen klassieke kristallen hanglamp
- • Unieke toevoeging aan het interieur
- • Geef mooi (sprankelend) licht
- • Geschikt voor grote en kleine ruimtes
- • Scherp geprijsd
Oosterse hanglamp met kristallen en zwarte details
De mooie lantaarn hangt aan een zwart snoer. De zwarte details geven deze hanglamp een moderne en stoere uitstraling en maken de lamp helemaal af. Gebruik een led filament lamp voor een extra sfeervol lichteffect.Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 23.00 cm |
| Breedte | 23.00 cm |
| Hoogte maximaal | 165.00 cm |
| Diameter | 23.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 23.00 cm |
| Breedte | 23.00 cm |
| Hoogte | 30.00 cm |
| Diameter | 23.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 130.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Kristal └ Acryl kristal Metaal |
| Kleur | Zwart └ Mat |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.20 kg |