- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 75634
150cm Taupe- Easy Lift systeem - Ingebouwd LED
329,00 € 259,00 Incl. BTW
10+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met lichtdimmer
Tijdelijke introductieaanbieding!
Taupe hanglamp voorzien van easy lift systeem en regelbare lichtkleur en lichtsterkte
Deze taupekleurige hanglamp heeft een ultra smalle vormgeving en is voorzien van het handige easy lift systeem. Je kunt de lamp zeer eenvoudig in hoogte verstellen door de lamp heel gemakkelijk te liften of ze laten zakken. De lamp gaat automatisch mee met je handbeweging! Aan de onder- en bovenzijde ligt het led licht mooi subtiel weggewerkt achter de witte kunststof strip waardoor het licht mooi egaal wordt verdeeld en hinderlijke inkijk wordt voorkomen.Voordelen van deze moderne taupe hanglamp
- • Slank en hoog metalen frame van 150 cm breed
- • Up- & downlight: sfeervol licht omhoog én omlaag
- • In hoogte verstelbaar-Easy Lift systeem
- • Lichtkleur instelbaar (2700K – 6500K) + dimbaar
- • Inclusief afstandsbediening
- • Tijdloos beige design, harmonieus in elk interieur
- • Ideaal als eetkamerverlichting of werkplekverlichting
Subtiele eyecatcher met warme uitstraling
De perfecte combinatie van rust, stijl en comfort. Deze taupe hanglamp valt op door z’n eenvoud en dat maakt ’m juist zo bijzonder!Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 3600 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 327 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 36 Watt |
| Rendement | 100 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 - 6500 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 150.00 cm |
| Hoogte maximaal | 200.00 cm |
| Diepte | 6.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 1.50 cm |
| Breedte | 150.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
| Diepte | 1.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 54.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 6.00 cm |
| Breedte | 55.00 cm |
| Hoogte | 6.50 cm |
| Diepte | 6.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Subcategorie | Tubelights-werkplekverlichting |
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Vorm | Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling └ Easy Lift Lichtkleur wit-warmwit |
| Lichtkleur | Instelbaar / warm tot koud |
| Dimmen | Is dimbaar |
| Geleverd | Met lichtbron Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Energielabel (nieuw) | F |
| Energielabel (oud) | A+ |
| Met afstandsbediening | Dimmen Instelbare lichtkleur warmte |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 3.40 kg |
|---|---|
| Artikel | 2.40 kg |