- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Snel in huis
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 75779
Bruin - Champagnekleurig glas - Showroom 0.40
€ 199,00 Incl. BTW
10+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Snel in huis
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 0.40
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Koffiebruine hanglamp met drie glazen bollen in champagnekleur
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 25.00 cm |
| Breedte | 114.00 cm |
| Hoogte maximaal | 180.00 cm |
| Glas | |
| Lengte | 25.00 cm |
| Breedte | 25.00 cm |
| Hoogte | 22.00 cm |
| Diameter | 25.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 8.00 cm |
| Breedte | 100.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 63.00 cm |
| Kap | |
| Lengte | 25.00 cm |
| Breedte | 25.00 cm |
| Hoogte | 22.00 cm |
| Diameter | 25.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 150.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Glas └ Amberkleurig glas Metaal |
| Kleur | Bruin Geel |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Bolvormig Rond Langwerpig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder pluggen/schroeven (meer info) |
| Aantal kapjes/glazen | 3 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 3 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 5.10 kg |
|---|---|
| Artikel | 3.50 kg |