- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Plafondlamp 75778
Bruin - Champagne Ø18cm
€ 59,90 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Bruine plafondlamp met bol van champagne kleurig glas
Een bollamp van champagne kleurig glas. Deze plafondlamp van glas past overal door de ideale afmeting van 17 cm. De ideale lamp in de hal, op de overloop, of het kleinste kamertje. Door de prachtige details weet de lamp zich te onderscheiden van soortgelijke lampen. Zo heeft de tijdloze lamp prachtige bruine fittingen die opvallen door de hoogwaardige afwerking. De combinatie van de bol van champagne kleurig glas en de sfeervolle, bruine fitting, maakt deze lamp anders dan andere bollampen!Voordelen bollamp van champagne kleurige glas
- • Unieke toevoeging aan interieur
- • Hoogwaardige afwerking
- • Eenvoudig te dimmen (excl.)
- • Past zowel in grote als in kleine ruimtes
Plafondlamp van champagne kleurig glas
De bol deze prachtige bollamp is gemaakt van glas in champagnekleur. Dit glas zorgt voor een warme, sfeervolle verlichting. Combineer met mooie warme tinten of natuurlijke materialen. Door de stijlvolle uitstraling past deze lamp in vele interieurstijlen en dit model is tijdloos bovendien!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 18.00 cm |
| Breedte | 18.00 cm |
| Hoogte | 25.00 cm |
| Diameter | 18.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 11.50 cm |
| Glas | |
| Lengte | 18.00 cm |
| Breedte | 18.00 cm |
| Hoogte | 16.50 cm |
| Diameter | 18.00 cm |
| Plafondkap | |
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 12.00 cm |
| Hoogte | 2.50 cm |
| Diameter | 12.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Materiaal | Glas └ Amberkleurig glas Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Bolvormig Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder pluggen/schroeven (meer info) |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 1.00 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.70 kg |