- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Spot 75755
Koffiebruin - Zes spots- GU10
€ 225,00 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Koffiebruine plafondlamp met zes spots
Functionele plafondverlichting! Deze koffiebruine plafondlamp is heel praktisch; de zes spots zijn richtbaar waardoor het licht precies daar komt waar het nodig is. Met zes spots wordt het licht goed verdeeld. Het armatuur is strak, slank en bruin. Hierdoor past deze in elke woonstijl, ideaal om eenheid en rust in het interieur te creëren.Voordelen koffiebruine plafondlamp met zes spots
- • Functioneel
- • Zes lichtpunten
- • Draaibaar en kantelbaar
- • De lichtbronnen zijn heel makkelijk te vervangen
- • Te combineren met andere spots uit dezelfde serie
Functionele plafondlamp met zes richtbare spots
De koffiebruine lamp voor aan het plafond is geschikt voor zes GU10 led lampen. Handig: de led lampen (exclusief) zijn eenvoudig te vervangen door simpelweg de kokers los te draaien. Met een dimmer bepaal je zelf de sfeer in huis. Welke dimmer geschikt is, hangt af van de led lampen die gebruikt worden. Of maak het heel eenvoudig en kies voor led lampen die in drie stappen worden gedimd met de bestaande wandschakelaar. Geen dimmer, wel sfeer!Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 94.00 cm |
| Hoogte minimaal | 15.00 cm |
| Hoogte maximaal | 18.00 cm |
| Diepte | 12.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 9.50 cm |
| Breedte | 9.50 cm |
| Plafondkap | |
| Lengte | 10.00 cm |
| Breedte | 10.00 cm |
| Hoogte | 4.00 cm |
| Spot | |
| Lengte | 5.50 cm |
| Breedte | 5.50 cm |
| Hoogte | 8.00 cm |
| Diameter | 5.50 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen Spots |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Langwerpig Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 6 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 6 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron |
Gewicht
| Pakket | 3.80 kg |
|---|---|
| Artikel | 2.60 kg |