- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Spot 75757
Koffiebruin - Vier spots- GU10
€ 179,00 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Omschrijving
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 12.00 cm |
| Breedte | 70.00 cm |
| Hoogte minimaal | 15.00 cm |
| Hoogte maximaal | 18.00 cm |
| Diepte | 12.00 cm |
| Spot | |
| Lengte | 5.50 cm |
| Breedte | 5.50 cm |
| Hoogte | 8.00 cm |
| Diameter | 5.50 cm |
| Plafondkap | |
| Lengte | 10.00 cm |
| Breedte | 10.00 cm |
| Hoogte | 4.00 cm |
| Diepte | 10.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 9.50 cm |
| Breedte | 9.50 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen Spots |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Langwerpig Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Verstelbaarheid | Draaibaar Kantelbaar Richtbaar (draai en kantel) |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 4 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 4 |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron |
Gewicht
| Pakket | 2.90 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.90 kg |