- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Tafellamp 16272
Draadloos en oplaadbaar IP54 - Ingebouwd LED
€ 109,00 Incl. BTW
6 stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
Strakke draadloze tafellamp met architecturale uitstraling in trendy Corten, bruine kleur
Draadloos, oplaadbaar en daardoor zeer functioneel in gebruik. Deze Ubiqua Cubox tafellamp is een must have voor elk interieur, zowel binnen als buiten!Voordelen strakke, sfeervolle tafellamp in trendy bruin
- • Stijlvol door het unieke design
- • Degelijk en van hoge kwaliteit
- • IP54 dus geschikt voor binnen en buiten
- • Duurzame, indirecte led verlichting
- • Kan traploos worden gedimd door touch bediening
- • Twee instelbare lichtkleuren door touch bediening 2700K / 3000K
- • Leverbaar in twee afmetingen en kleuren (leuk te combineren)
- • Oplaadbaar en draadloos te gebruiken
- • Brandduur 8-9 uur
- • Inclusief oplaadkabel, exclusief adaptor
- • Lichtopbrengst 139 / 147 lumen, sfeervol licht gegarandeerd
- • Voor vele doeleinden geschikt
Multi functioneel lampje in bruine Corten kleur
Leuk om te weten: In deze serie zijn twee afmetingen verkrijgbaar waarvan alleen het kleinste model ook als wandlamp gebruikt kan worden. Met een schuifsysteem klik je het lampje heel eenvoudig van de wand wanneer deze moet worden opgeladen. Verkrijgbaar in Corton bruin en trendy beige. Ook samen ontzettend leuk te combineren op vele manieren!Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 147 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 13 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 2.8 Watt |
| Rendement | 52.5 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 - 3000 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 10.00 cm |
| Breedte | 10.00 cm |
| Hoogte | 10.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Tafellampen |
|---|---|
| Subcategorie | Buitenlampen |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Vierkant |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Lichtkleur wit-warmwit |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 54 spatwaterdicht en beschermd tegen stof |
| Lichtkleur | Instelbaar / warm tot koud |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ Touchdimmer |
| Draadloos en oplaadbaar | Werkt draadloos |
| Geleverd | Met lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse III: laagspanning |
Gewicht
| Pakket | 0.77 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.60 kg |