- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Wandlamp 16273
Oplaadbaar en draadloos IP54 - Ingebouwd LED
€ 96,90 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 12-05-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
Omschrijving
Ubiqua Cubox LED: Stijlvolle Veelzijdigheid in een roestbruine kleur
De Ubiqua Cubox is dé draadloze oplossing voor wie design en functionaliteit wil combineren. Deze kubusvormige lamp switcht moeiteloos tussen een sfeervolle tafellamp en een elegante wandlamp met een prachtig licht effect.
Waarom kiezen voor de Ubiqua Cubox?
-Draadloze Vrijheid: Dankzij de krachtige accu geniet je 8 tot 9 uur van licht zonder snoeren. Ideaal voor binnen én buiten (IP54 spatwaterdicht).
-Perfecte Ambiance: Met de touch-dimmer pas je de helderheid traploos aan (5% - 100%). De warme lichtkleur (2700K/3000K) zorgt direct voor gezelligheid.
-Hoogwaardige Kwaliteit: Uitgerust met duurzame Lumileds LEDs voor een flikkervrije en gelijkmatige lichtspreiding.
-Eenvoudig in gebruik: Binnen 5 tot 6 uur volledig opgeladen en overal te plaatsen of te monteren.
Belangrijkste specificaties:
Functie Wand- en tafellamp in één
Dimbaar Ja, touch-bediening (5% – 100%
Accuduur 8 – 9 uur (Lithium 4400 mAh)
Bescherming IP54 (Spatwaterdicht)
Afwerking Bruin design met subtiele branding
Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd. De lamp kan wel met een normale aan/uit schakelaar gebruikt worden.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 125 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 11 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 2.2 Watt |
| Rendement | 56.82 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 - 3000 Kelvin |
| Kleurweergave/CRI | 80 Ra |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 8.00 cm |
| Breedte | 8.00 cm |
| Hoogte | 8.50 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen Tafellampen |
|---|---|
| Subcategorie | Buitenlampen |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Roest-bruin-brons Bruin |
| Vorm | Vierkant |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Lichtkleur wit-warmwit |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 54 spatwaterdicht en beschermd tegen stof |
| Lichtkleur | Instelbaar / warm tot koud |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ Touchdimmer |
| Draadloos en oplaadbaar | Werkt draadloos |
| Geleverd | Met lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse III: laagspanning |
Gewicht
| Pakket | 0.45 kg |
|---|---|
| Artikel | 0.35 kg |