- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Wandlamp 31776
Taupe - LED+schemersensor IP44 - Inclusief LED - Samengesteld artikel - Showroom 2.78
€ 49,90 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 18-06-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is ook te bezichtigen in Sliedrecht
- Showroom 2.78
- Samengesteld artikel: bekijk artikelnummers
- Artikel is niet dimbaar
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Taupe wandlamp voor buiten met schemerschakelaar
Deze taupekleurige wandlamp voor buiten is gemaakt van aluminium en heeft een afdichtingsklasse van IP44. Met deze kleine wandlamp voegt u direct kleur toe aan uw tuin. Door het matte glas wordt het licht egaal verspreid. Ook fijn: de wandlamp is scherp geprijsd!Voordelen taupe wandlamp van metaal
- • Unieke toevoeging aan uw interieur en/of tuin
- • Is scherp geprijsd
- • Trekt de japandi of landelijke woonstijl door naar de tuin
- • Wordt geleverd met led lamp met schemersensor
Taupe wandlamp voor buiten
Deze taupe buitenlamp heeft een GU10 fitting en wordt geleverd met schemersensor in de led lamp, deze led lamp is te zien op de laatste foto. Zo geniet je altijd van de juiste verlichting op het juiste moment.Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 380 Lumen ↳ is vergelijkbaar met 48 Watt halogeen |
|---|---|
| Verbruik | 4 Watt |
| Rendement | 95 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
| Branduren | 25000 |
Samengesteld artikel:
| Onderdelen | |
|---|---|
| 1 x 75098 | |
| 1 x 829 | |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Breedte | 11.50 cm |
| Hoogte | 9.00 cm |
| Diepte | 14.50 cm |
| Kap | |
| Hoogte | 9.00 cm |
| Diameter | 11.50 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Diameter | 5.50 cm |
| Muurplaat | |
| Diameter | 5.50 cm |
| Diepte | 3.50 cm |
| Van muur tot voorkant | |
| Diepte | 14.50 cm |
Specificaties
| Categorie | Wandlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Badkamerlampen Buitenlampen └ Met schemerschakelaar |
| Materiaal | Aluminium Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Lampfitting | GU10 240V Refl |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Inclusief led, zelf vervangbaar |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 44 spatwaterdicht |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Schakelaar / sensor | Schemerschakelaar |
| Dimmen | Niet dimbaar |
| Geleverd | Met lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 1 |
| Energielabel (oud) | A+ t/m E |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 0.46 kg |
|---|