- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Hanglamp 16235
Beige & champagnekleurig glas - Ingebouwd LED
€ 699,00 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 22-05-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met lichtbron
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Hanglamp Champagne/Beige Egg met acht glazen in Champagne
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 18.00 cm |
| Breedte | 115.00 cm |
| Hoogte | 155.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 66.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 18.00 cm |
| Breedte | 115.00 cm |
| Hoogte | 4.50 cm |
| Glas | |
| Lengte | 9.00 cm |
| Breedte | 9.00 cm |
| Hoogte | 13.50 cm |
| Diameter | 9.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 150.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Glas └ Amberkleurig glas Metaal |
| Kleur | Beige Taupe |
| Vorm | Rond Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer |
| Geleverd | Met lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | Meer dan 6 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 8 |
| Energielabel (nieuw) | F |
| Energielabel (oud) | A |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 13.00 kg |
|---|---|
| Artikel | 11.50 kg |