- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Hanglamp 16236
Beige & champagnekleurig glas - Ingebouwd LED
€ 799,00 Incl. BTW
2 stuks op voorraad
Levertijd: morgen in huis / direct afhalen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd met lichtbron
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Hanglamp Champagne/Beige Egg met acht glazen in Champagne
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 3600 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 327 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 40 Watt |
| Rendement | 90 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 35.00 cm |
| Breedte | 100.00 cm |
| Hoogte maximaal | 160.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 76.00 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 35.00 cm |
| Breedte | 100.00 cm |
| Hoogte | 4.50 cm |
| Glas | |
| Lengte | 9.00 cm |
| Breedte | 9.00 cm |
| Hoogte | 13.50 cm |
| Diameter | 9.00 cm |
| Snoer | |
| Lengte | 150.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Hanglampen |
|---|---|
| Materiaal | Glas └ Amberkleurig glas Metaal |
| Kleur | Beige Taupe |
| Vorm | Rond Ovaal |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Verstelbaarheid | Hoogte verstelling |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer |
| Geleverd | Met lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | Meer dan 6 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 8 |
| Energielabel (nieuw) | G |
| Energielabel (oud) | A |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 12.80 kg |
|---|---|
| Artikel | 11.30 kg |