- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Plafondlamp 16280
Tiffany-glas (glas-in-lood)
€ 265,00 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 30-05-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
Ronde Tiffany plafondlamp
Speels design met geometrisch lijnenspel in rond draaiende beweging. Deze ronde Tiffany plafonnière geeft door de gesloten kap een schitterend en sfeervol lichteffect. Het glas is gekleurd in oranje en geel. Dit zorgt voor een extra warme en zonnige uitstraling. Een groots "wereld" gevoel wordt opgeroepen wanneer men de onderzijde van de lamp bekijkt!2 x E-27 fitting
Materiaal: Handgemaakt Tiffany-glas (glas-in-lood)
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Hoogte | 28.00 cm |
| Diameter | 36.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Plafonnières |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Zwart └ Mat Wit └ Mat └ Off white Geel Oranje |
| Lampfitting | Grote fitting E27 |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Energielabel (oud) | A+ t/m E |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
Gewicht
| Pakket | 2.00 kg |
|---|---|
| Artikel | 3.00 kg |