- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Grote eigen voorraad
- Geen verzendkosten
Wandlamp 16281
Tiffany-glas (glas-in-lood)
€ 149,00 Incl. BTW
niet op voorraad
Komt binnen omstreeks 30-05-2026
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Artikel is dimbaar
- Dimmer NIET meegeleverd
- Geleverd zonder lichtbron
- Geleverd zonder snoer en stekker
Halfronde Tiffany wandlamp/plafondlamp
Speels design met geometrisch lijnenspel in ronddraaiende beweging.
Deze halfronde Tiffany wandlamp/plafonnière geeft door de gesloten kap een schitterend en sfeervol lichteffect. Het glas is gekleurd in zwoel oranje en geel. Dit zorgt voor een extra warme en zonnige uitstraling. Een groots "wereld" gevoel wordt opgeroepen wanneer men de zijkanten van de lamp bekijkt!
De bevestiging kan horizontaal, verticaal èn tegen het plafond! Super voor lage plafonds dus.
2 x E14 fittingen.
Materiaal: Handgemaakt Tiffany-glas (glas-in-lood)
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Breedte | 33.00 cm |
| Hoogte | 15.00 cm |
| Diepte | 15.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen Wandlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Plafonnières |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Wit Grijs |
| Lampfitting | Kleine fitting E14 |
| Vorm | Langwerpig Rechthoekig |
| Lichtbron | Led └ Exclusief led, zelf vervangbaar |
| Lichtkleur | Lichtbron afhankelijk |
| Dimmen | Is dimbaar └ Muurdimmer Lichtbron afhankelijk |
| Geleverd | Zonder lichtbron Zonder snoer en stekker |
| Aantal kapjes/glazen | 1 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Energielabel (oud) | A+ t/m E |
| Tablet / Mobile / App | Geschikt voor Philips Hue White lichtbron Geschikt voor Philips Hue Color lichtbron |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse I: met aarding |
Gewicht
| Pakket | 0.95 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.15 kg |