- De grootste lampenwinkel van Europa
- Laagste prijsgarantie
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Grote eigen voorraad
Plafondlamp 75623
Model XL - Taupe - 70x50cm - Ingebouwd LED
€ 149,00 Incl. BTW
25+ stuks op voorraad
Levertijd: 2 werkdagen
- Voor 16:30 besteld, morgen gratis bezorgd
- Laagste prijsgarantie
- Kies zelf je afleverdag
- 30 dagen bedenktijd
Vragen? Mail ons: helpdesk@rietveldlicht.nl
- Dit artikel is nog niet te bezichtigen in Sliedrecht
- Dimmer is ingebouwd
- Geleverd met lichtbron
- Geleverd met lichtdimmer
Omschrijving
Nieuw binnen!
Bestel deze prachtige lamp nu alvast. Specificaties staan hieronder, de volledige omschrijving volgt binnenkort!
Let op!
Het is niet mogelijk om de lamp aan te sluiten op een externe dimmer omdat bij deze lamp al een dimmer is ingebouwd. De lamp kan wel met een normale aan/uit schakelaar gebruikt worden.
Lichtwaarden
| Lichtopbrengst | 0 Lumen ↳ Is vergelijkbaar met een gloeilamp van 0 Watt |
|---|---|
| Verbruik | 36 Watt |
| Rendement | 0 Lumen per Watt |
| Lichtkleur | 2700 Kelvin |
Afmetingen
| Totaal | |
|---|---|
| Lengte | 70.00 cm |
| Breedte | 50.00 cm |
| Hoogte | 6.50 cm |
| Kap | |
| Diameter minimaal | 40.00 cm |
| Diameter maximaal | 50.00 cm |
| Bevestigingsbeugel | |
| Lengte | 19.50 cm |
| Plafondplaat | |
| Lengte | 20.00 cm |
| Breedte | 20.00 cm |
| Hoogte | 6.00 cm |
| Diameter | 20.00 cm |
Specificaties
| Categorie | Plafondlampen |
|---|---|
| Subcategorie | Badkamerlampen |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Taupe |
| Vorm | Rond |
| Lichtbron | Led └ Ingebouwd led |
| Afdichtingsklasse / IP-waarde | IP 20 aanraakveilig voorwerp >12,5 mm |
| Lichtkleur | Warmwit |
| Dimmen | Is dimbaar └ Dimmer ingebouwd └ Via schakelaar Productvideo: dimmen via schakelaar |
| Geheugenfunctie | Dimstand |
| Geleverd | Met lichtbron Met lichtdimmer |
| Aantal kapjes/glazen | 2 |
| Aantal lichtbronnen / fittingen | 2 |
| Elektrische veiligheidsklasse | Klasse II: dubbele isolatie |
Gewicht
| Pakket | 2.50 kg |
|---|---|
| Artikel | 1.30 kg |